Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  POLSKA  Wolne Miasto Kraków 1835
476 Wolne Miasto Kraków 1835
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, wyśmienicie zachowane, patyna
1 000 zł
1 500 zł
477 Wolne Miasto Kraków 1835
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, minimalne mikroryski w tle, ale piękny stan zachowania
I/I-
UNC/UNC-
1 000 zł
950 zł
478 Wolne Miasto Kraków 1835
1 złoty 1835, Wiedeń, Plage 294, bardzo ładnie zachowane
750 zł
700 zł
479 Wolne Miasto Kraków 1835
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, pięknie zachowane, miejscowa patyna
1 000 zł
1 600 zł
480 Wolne Miasto Kraków 1835
10 groszy 1835, Wiedeń, Plage 295, ładne
500 zł
650 zł
481 Wolne Miasto Kraków 1835
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, moneta w pudełku PCGS z certyfikatem MS65, wyśmienity stan zachowania
2 000 zł
4 600 zł
482 Wolne Miasto Kraków 1835
5 groszy 1835, Wiedeń, Plage 296, ładne, patyna
300 zł
400 zł