Aukcja nr 53

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
418 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1779, Warszawa, Plage 365, minimalnie justowany, bardzo ładny, delikatna patyna
II/II+
EF/EF+
5 000 zł
6 500 zł
419 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1780, Warszawa, Plage 366, bardzo rzadki, w cenniku Berezowskiego 35 złotych, delikatna patyna
6 000 zł
11 000 zł
420 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1766, Warszawa, litery F - S bez kropek, Plage 307, wyśmienicie zachowana
4 000 zł
6 000 zł
421 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1766, Warszawa, po literach F - S kropki, Plage 308, wyśmienicie zachowana
4 000 zł
5 500 zł
422 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1768, Warszawa, pod tarczą herbową litery I - S, Plage 314, minimalne ryski w tle, ale wyśmienicie zachowana
4 000 zł
4 600 zł
423 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1771, Warszawa, Plage 319, lekko justowana, bardzo ładna
1 500 zł
3 600 zł
424 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1772, Warszawa, pod tarczą herbową litery A - P, Plage 322, ładnie zachowana
1 750 zł
4 200 zł
425 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1781, Warszawa, Plage 333, lekko justowana, minimalna mennicza wada blachy, ale bardzo ładna, delikatna patyna
2 000 zł
3 000 zł
426 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1783, Warszawa, Plage 335, rzadki rocznik, mennicza wada blachy, patyna
1 250 zł
1 700 zł
427 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1788, Warszawa, Plage 340, minimalnie justowana, ale bardzo ładna
1 250 zł
1 700 zł
428 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1788, Warszawa, Plage 340
1 000 zł
950 zł
429 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1789, Warszawa, Plage 341, moneta wybita lekko pękniętym stemplem, piękny stan zachowania, patyna
1 000 zł
2 000 zł
430 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, justowana, ale ładna
750 zł
700 zł
431 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1792, Warszawa, pod tarczą herbową litery M - V, Plage 345, minimalna mennicza wada blachy, ale wyśmienity stan zachowania
3 000 zł
4 400 zł
432 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, rzadka odmiana z napisem 42 1/4, Plage 348, minimalna mennicza wada blachy, ale wyśmienity stan zachowania, moneta wybita świeżym stemplem..
I/I-
UNC/UNC-
5 000 zł
6 000 zł
433 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, rzadka odmiana z napisem 42 1/4, Plage 348, minimalne justowanie, ładnie zachowana
1 500 zł
2 200 zł
434 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka próbna 1771, Warszawa, srebro 2.58 g, Plage 471, oryginalne stare bicie, pięknie zachowana, patyna
8 000 zł
14 000 zł
435 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka próbna 1771, Warszawa, srebro 2.51 g, Plage 471, oryginalne stare bicie, delikatna patyna
4 000 zł
5 000 zł
436 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1793, Warszawa, Plage 301, niewielkie justowanie, patyna
300 zł
300 zł
437 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
2 grosze (półzłotek) 1767, Warszawa, tarcza u dołu wąska, Plage 245, patyna
150 zł
220 zł