wydawnictwa zagraniczne, Sejbal Jiří – Denárová Měna na Moravě. Sborník prací z III. numismatického..

Rozpoczęcie: 08-04-2024 18:00
Zakończenie: 18-04-2024 20:01:00

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 18-04-2024 20:01:00
392485
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Sejbal Jiří – Denárová Měna na Moravě. Sborník prací z III. numismatického symposia 1979: Ekonomicko-peněžní situace na Moravě v období vzniku a rozvoje feudalismu (8.–12. století), Brno 1986
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 414 stron formatu B5, twarda oprawa z obwolutą, zbiór artykułów pokonferencyjnych, dotyczących czasów denarowych na Morawach

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 37