Francja, medal DE GAULLE, 1970

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 25-11-2013 18:00
Zakończenie: 05-12-2013 21:04:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 21:04:00
104480
Opis: Francja, medal DE GAULLE, 1970, Aw: Popiersie na wprost, CHARLES DE GAULLE / 1890-1970, Rw: IN MEMORIAM 18 JUIN 1940 wokoło symboli
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 15.09 g, 33 mm, patyna

Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 586