Polska, plakieta - ryngraf , Matka Boska Częstochowska

Medale i odznaczenia Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 05-12-2013 21:08:00
103612
Opis: Polska, plakieta - ryngraf , Matka Boska Częstochowska
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: punce srebra na odwrocie na podpórce i na plakiecie, srebro złocone 62x45 mm, 27.67 g

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1026

1)  270 zł
2)  260 zł