Aukcja 82 / 539

USD/PLN: 3.900 | EUR/PLN: 4.250 | data: 18-05-2024

Szkoła Podchorążych Rezerwy Saperów – odznaka pamiątkowa, po 1926, Warszawa

Numer: 539
Opis: POLSKA / II Rzeczpospolita (1918–1939). Szkoła Podchorążych Rezerwy Saperów – odznaka pamiątkowa, po 1926, Warszawa; Krzyż, na którym Orzeł państwowy wg wzoru 1927, stojący na wieńcu z literami SPR w środku, na stronie odwrotnej na dolnej części krzyża sygnatura A. NAGALSKI / WARSZAWA, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana I KRAJ. MEDALJERNIA / A. NAGALSKI / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16, odznaka wykonana w zakładzie Adama Nagalskiego w Warszawie; Sawicki/Wielechowski s. 431–432; brąz srebrzony, emalia, 32.2 x 43.0 mm, 13.09 g (bez nakrętki); patyna.
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 18-05-2024
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 3 800 zł

Ilość odsłon: 67