Aukcja 82 / 34

USD/PLN: 3.900 | EUR/PLN: 4.250 | data: 18-05-2024

Denar, Praga

Numer: 34
Opis: CZECHY I MORAWY / Brzetysław I (1034–1055). Denar, Praga; Aw: Dwie postacie, skierowane ku sobie, trzymające laskę, BRΛCIZ - LΛV DVX; Rw: Krzyż z rozbudowanymi końcami ramion, SCS VVENCEZLΛVS; Cach 312, Frynas B.8.9, Šmerda 147; srebro, 20.5 mm, 0.94 g; gięty, wykruszony, patyna, mimo uszkodzeń bardzo ładnie zachowany.
Stan: II, Extremely Fine
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: 0 zł

Ilość odsłon: 48