Polska, 3 grosze, 1840 MW

Rozpoczęcie: 22-04-2024 18:00
Zakończenie: 02-05-2024 22:03:40
Polska, 3 grosze, 1840 MW

Polska, 3 grosze, 1840 MW

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 02-05-2024 22:03:40
393153
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 3 grosze, 1840 MW, Warszawa, odmiana bez kropek
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładnie zachowany egzemplarz, ciemna patyna
Literatura: Iger KK.40.1.a, Kop. 9369 (R), Bitkin 1206, Berezowski 2 zł, Plage 193

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 126