Włochy, medalik religijny, XVIII–XIX w.

Rozpoczęcie: 25-03-2024 15:00
Zakończenie: 04-04-2024 22:33:00

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 04-04-2024 22:33:00
391256
Opis: Włochy, medalik religijny, XVIII–XIX w., Aw: Św. Franciszek klęczący przed krzyżem, w lewo, u góry S FRANC F, Rw: Maryja z dzieciątkiem na tle kościoła, prawdopodobnie pw. Św. Damiana w Asyżu
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 29.2 x 18.0 mm, medalik z uszkiem, patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 64